Cestování, zkušenosti, fotografie

Pomozte obohatit fotogalerii na serveru *** smazáno / reklama ***

Každý měsíc losují jednoho z aktivních uživatelů, který následně získá atraktivní ceny.

Snaží se vybudovat zajímavou cestovatelskou komunitu,
a rozvinout diskusi o cestování. To všechno proto aby lidé věděli
kam za krásnými místy, na co si kde mají dávat pozor a co je může v dané zemi potkat.

Proč mi to připadá jako reklama…?

bude asi tím, že to je reklama? :D:D:D

Ten Q bude asi hezky VY… :smiley:

Ty brďo!!!:oTa to je neco pro mě!!!Ja su totiž velké cestovatel,nedávno sem byl na Pálavě,dneska musim fóknót do Statlu a koncem metru vyprasuju do Adru.Kópil sem si takovy ty vodšprtavaci fofrklacky,novy boty(z téch staréch uz mě jely vanilky)K tomu ještě bágl a su betelné turista.Takže se hlásím do ty cestovatelsky komunisti.

Můj příspěvek do kecplacu:

V Adru je to betelny,só tam vobrovsky sutry,hlavně si musíte dávat majzla kam hňápete,jinak si můžete ufachčit bebino.