Dobrá práce, kamaráde… Neděláš nám tady na Vysočině ostudu a toto číslo hovoří za vše! Vítej mezí námi geoblázny, co už jsou prostě závislí..
Hodně sil a štěstí do dalšího kilečka. Na Čebínce to rozjedem ![]()
Dobrá práce, kamaráde… Neděláš nám tady na Vysočině ostudu a toto číslo hovoří za vše! Vítej mezí námi geoblázny, co už jsou prostě závislí..
Hodně sil a štěstí do dalšího kilečka. Na Čebínce to rozjedem ![]()