CHARITATIVNI GEOCOIN

[center]Jako clenove FRPSP, jsme se rozhodli pro vydani teto charitativni mince a ziskem z prodeje financne podporit jeji cinnost. Federace velmi podstatne pomaha rodinam neslysicich deti, jako je i Zuzka. Podrobnosti o jejich aktivitach naleznete na www.frpsp.cz
Vytezek z prodeje techto GC bude predan federaci, ktera je neziskovou organizaci. Jeji cinnost je zavisla, na financni podpore sponzoru.[/center] [center]Dekujeme kazdemu, kdo koupi teto mince federaci podpori.[/center]

DETAILY COINU:
400 kusu, STAROMED, trakovatelna s vlastni ikonou
prumer - 42mm
tloustka - 2mm
v prodeji od brezna 2008

cena - 270Kc + postovne
[center]Z KAZDEHO COINU JE VENOVANO 120KC FRPSP[/center]
Coin je vyroben s levnejsimi naklady vzhledem k tomu, ze nam vysly vyrobci vstrict a vetsina nam dala dampingove ci nulove ceny.

Pokud chcete podporit federaci vic, kupte si prosim vetsi mnozstvi coinu, v pripade zajmu dat sponzorsky dar kontaktujte primo federaci nebo nas. V budoucnu bychom radi vydali dalsi coiny i pro jine neziskove organizace pomahajici lidem s postizenim. Toto je 1. coin z planovane edice.

Super napad.
Urcite si aspon jeden poridim.
uz se na nej tesim

Super, rád budu jeho vlastníkem a podpořím tuto akci. Předpokládám, že bude k prodeji na shopu od GC.cz, nebo je tomu jinak?

Také bych měl zájem.

pokud se s GC.CZ dohodnem tak ano, jinak je budeme posilat sami, tak jako to delal Saman s jeho coinem, platba bude mozna i pre PAYPAL

Určitě koupíme, vypadá hodně zajímavě.

Zajímalo by mně kolik lidí už vyobrazený coin discovernulo, když je uveden jeho kod.

klidne si ho discovernete budu jen rad :stuck_out_tongue:

Dobrý nápad, určitě v mé sbírce nebude chybět, jakmile bude v nabídce hned si objednám.

No nevím, ale ten kód je z jiného GC… (TB1DK0X) Geocaching Skill: Vision Geocoin - CZEXICAN's GC Skill: Vision

Do téhle chvíle jsem váhal s koupí mince, ale když k tomu ještě přispěju na dobrou věc, nebudu váhat.

Ps: taky doufám, že se s gcshopem nějak dohodnete. Myslím, že tam jsou vstřícní a nebude žádný problém:D

Taky bych přispěl koupí tohohle kolečka;)

Mince zatím nesbírám,ale tato bude první!
DÍKY!

Uz mame doma 1. predlisek, takze ho sem brzo hodim at mate predstavu jak bude vypadat final.

Take bych mel o jeden zajem…Doufam ze az to pujde, tak sem nekdo da info :wink:

Info samozrejme dame hned jak budou k prodeji, v tuto chvili Vas jenom vsechny informuju ze za mesic jsou tady. Dekuju tem kteri uz mi do mejlu poslali objednavky.

Snažím se dát dohromady zájemce v Plzni a okolí. Uvidíme, jak se to sejde, ale pár těchto coinů si určitě objednáme. Zatím tedy budu čekat na info o zahájení prodeje a sháním další "dušičky. :slight_smile:

JJ, taky bychom asi meli zajem. Spis se chci jen zeptat- proc te organizaci jde z geocoinu "jen" 120 Kč? :slight_smile:

Zajímavé, také bych si 1-2 kousky vzal. Už aby byly…

Tady je 1. obrazek

Co se tyce financovani:
120Kc je cistej zisk z 1 ks
150Kc jsou nase naklady
dohromady s dampingovymi cenami od vyrobcu. Jmena vyrobcu zverejnim pokud to neni proti pravidlum.

Razba: 93Kc/ks (jablonecka firma, cena je i s povrchovkou)
Gravirovani: ZDARMA (jeden z LBC kaceru - Kozlik)
Obaly: 7Kc/ks
Tisk letacku a etiket: ZDARMA (kamarad grafik z Liberce, Atelier Svebis)
Graficka priprava: ZDARMA (kamarad grafik z Liberce, Atelier Svebis)
Trakovatelna cisla: 16 000Kc
Obalky: 10Kc/ks

Snad uz to je pruhlednejsi, chapu Vasi vahavost vzdyt zijeme v Cechach, a kazdej se na nas snazi namazat kapsu (viz. GPS za hoooodne penez)
Budoucim vyrobcum se omlouvam pokud jsem je pripravil touto kalkulaci o zisk, ale kdo si chce coin koupit ten si ho koupi, ja sam jich mam par z eBay a verte nebyly zadarmo :stuck_out_tongue: