Chce někdo do televize?

"Dobrý den,

mám prosbu: Zaujal mě Váš koníček a ráda bych někoho od Vás pozvala do vysílání ČT na rozhovor o geocachingu. Jedná se o pořad Studio ČT 24- Zajímavosti ze světa, který vysíláme živě vždy v pátek 14:30-15:00. Tudíž bychom to mohli uskutečnit 12.10. či 19.10. Pokud máte zájem přijít a rozhovor uskutečnit, prosím ozvěte se mi. Předem děkuji.

Karolína Nahodilová
redaktorka ČT"

Případný zájemce, nechť se mi ozve, dám mu kontaktní údaje…

Jé, už zase. Minule ale redaktorka nebyla líná, chtěla dokonce vyjít do terénu. Prezentovat geocaching jen ve studiu je nuda :slight_smile:

Jinak se to už řešilo tady

PánBůh s námi a zlej pryč…to zase bude investigace B)

Aspoň, že to není ta staroN@vá televize …B)

jj, a budes hledat ve studiu gpskou pixlu schovanou za kamerou :slight_smile: