Po 30 dnech od uverejneni obohacuji napovedu o nazvy figur, kterymi treba tahnout. Cislo radku kam ma byt postavena zustava stale jeste na vas.
Tak právě nad tím sedím a před pěti minutami jsem si myslela, že jsem to vyřešila. Na nápovědu tahů jsem mrkla jen pro jistotu. A hned u A mi to nějak uniká. Nechám to na jindy, až budu čerstvější. Teď už na to evidentně moje gangliové spoje nemají.
A neni to skoda? ![]()
Rekl bych, ze je. Je dle meho je malo navstevovana kvuli pocasi. Podivejte dnes rano, “zas kurva pada” zpiva klasik. Byli jsme se tam v sobotu podivat a zase jsme jeli dal. (Stejne jsem si nabil hubu na jinym kopci:-)) ) Urcite na ni pujdem az za lepsiho pocasi.
Ja mam spis problem, ze sachy jsem hral naposledy v 16 letech a spoustu variant tak neustale prehlizim, protoze uz se neumim soustredit na vsechny mozne a hlavne nemozne varianty. Kdyz uz jsem myslel, ze jsem na to prisel, dozvedel jsem se, ze to mam blbe
Tak jsem to musel odlozit a od te doby jsem nemel moznost si k tomu znovu v klidu sednout; sachovnice uz tri tydny ceka opustena na stole s rozestavenymi figurami. Zacina holt sezona a na (pro mne) casove narocnejsi mysterky ohledne pripravy uz nebudu mit tolik casu ![]()
Jo, kdyz tak koukam na to dnesni ranni pocasi, asi by to chtelo se domluvit a rozhodit naraz desitky mikro kesek s nazvem “Volani jara No.X” :-/
Hlasim, ze Slajs a Tucek maji taky vylusteno ale v tomhle pocasi je odlov velky adrenalin. Koukam na to misto kazde rano o odpoledne a rikam si tak kdypak te holka konecne dostanem. :))))