Chmelda 100

Velká gratulace ke 100. I když se včera asi moc nedařilo. Zároveň moc děkuji za pěkné keše, které jsi nám přichystal.

Nezbývá něž taky pogratulovat a popřát hodně štěstí při luštění šifer - já to pořád nějak nemůžu přesít…:slight_smile:

Velka gratulace i od Slajsu & Tucku !!!

Jo jo je to tak, posíláme velké blahopřání.

super Chmeldo, gratulujem :slight_smile: