CHRIS REA

Vyskytly se nám v praci dva listky na Chrise Reu a nikdo nechce jit. Nabizime zcela zdarma. Je to od 20.00, dnes večer (18.2. 2008), ve Sportovní hale.
Asi do 17.00 se vyskytuji poblíž Anděla.

volfi

Tak uz se nasel zajemce.
Jako bych nic nenapsal :slight_smile: