Chromos slaví 400!

Je mi ctí mi Ti jako první pogratulovat k další metě :o)= Další stovky budou ve společné kooperaci mizet jak mávnutím kouzelného proutku.

Gratulacne STF [:D] V Prahe sa bude gc konto nabalovat jedna radost [:)]

Skvele cislo. Moc gratuluji a preji at ty dalsi stovky opravdu pribyvaji pohodove.

Gratuluju k pěkně kulatému číslu a přeju mnoho radosti při hledání v dalěích stovkách!

[quote] veverka396: Je mi ctí mi Ti jako první pogratulovat k další metě :o)= Další stovky budou ve společné kooperaci mizet jak mávnutím kouzelného proutku.

[/quote]

Sakra, to je ale věk :-)

Myslel jsem, že je mladší .....

No, tak taky gratuluju :-) 

Gratulace i z Pankráce!!!

Blahopřejeme Ti z Měcholup, Chromosi, uctivě záráme na tak vysoká čísla :o)) Spužva

Děkuju všem za gratulace, budu se snažit, abych vás jimi dobudoucna zatěžoval co nejméně. [:D]

Skvela prace !! Moc gratuluji!!

Napojit, přepřáhnout, nezakecávat se, neohlížet, pokračovat… [;)]