Je mi ctí mi Ti jako první pogratulovat k další metě :o)= Další stovky budou ve společné kooperaci mizet jak mávnutím kouzelného proutku.
Gratulacne STF [:D] V Prahe sa bude gc konto nabalovat jedna radost [:)]
Skvele cislo. Moc gratuluji a preji at ty dalsi stovky opravdu pribyvaji pohodove.
Gratuluju k pěkně kulatému číslu a přeju mnoho radosti při hledání v dalěích stovkách!
[quote] veverka396: Je mi ctí mi Ti jako první pogratulovat k další metě :o)= Další stovky budou ve společné kooperaci mizet jak mávnutím kouzelného proutku.
[/quote]
Sakra, to je ale věk :-)
Myslel jsem, že je mladší .....
No, tak taky gratuluju :-)
Gratulace i z Pankráce!!!
Blahopřejeme Ti z Měcholup, Chromosi, uctivě záráme na tak vysoká čísla :o)) Spužva
Děkuju všem za gratulace, budu se snažit, abych vás jimi dobudoucna zatěžoval co nejméně. [:D]
Skvela prace !! Moc gratuluji!!
Napojit, přepřáhnout, nezakecávat se, neohlížet, pokračovat… [;)]