Chromos zdolal 500!

Na vědomost se dává, že náš Mistr cechu geocacherského, geokolega chromos, si v dnes k ránu odlovil svou pětistou kešku.

Za mě, která Tě má nejraději, a za nás, které jsi ke geocachingu přivedl, Ti do dalších a dalších lovů přeji dobrý signál do BTčka a dobrý přenos do rxka.

Tak to se též přidávám neboť poslední zprávy o tobě byly spíš chorobomyslné než Chromossmyslné a jsem rád, že se vám oběma daří.:wink: