GG mi na teto cachi [cache]GCPBA0[/cache] pri exportu do PQ GPX exportuje kod, ktery nechce precist ani GSAK, ale napr i Microsoft Word zahlasi chybu cteni XML na stejnem radku, se kterym ma problem GSAK. Kdyz se divam primo na gc.com stranky dane cache, tak tam tyto podezrele znaky vidim taky. Nevite nekdo na ci strane je chyba a jak to osetrit? Diky
<groundspeak:short_description html="True"><![CDATA[Kopec je to sice prudký, ale zato dlouhý. Kecám, není to tak
strašné… Just an ordinary hill, nothing terrifying.
!<Ȍ冈ᾫ阨Ơ]]></groundspeak:short_description>
No MoZiGo jsem zkusil, ale i po shlednuti 3 instruktaznich videi mi prislo silene slozite a to co jsem udelat potreboval se mi udelat nepovedlo. Spis hledam reseni v GG.
Prvotni problem je pochopitelne v GorundSpeaku, kdy jejich webova aplikace zjevne pracuje s retezcem vetsi delky, nez potrebuji, a prebytecna pamet ma pak nahodny obsah. proto se tam zjevuje ten ocasek, obsahujici pokazde neco jineho.
Pouzivas posledni GG2? Tam jsem se snazil pridat filtr na nekorektni znaky. Kdyztak to jeste trosku vylepsim…