Chyba v XML

GG mi na teto cachi [cache]GCPBA0[/cache] pri exportu do PQ GPX exportuje kod, ktery nechce precist ani GSAK, ale napr i Microsoft Word zahlasi chybu cteni XML na stejnem radku, se kterym ma problem GSAK. Kdyz se divam primo na gc.com stranky dane cache, tak tam tyto podezrele znaky vidim taky. Nevite nekdo na ci strane je chyba a jak to osetrit? Diky

<groundspeak:short_description html="True"><![CDATA[Kopec je to sice prudký, ale zato dlouhý. Kecám, není to tak
strašné… Just an ordinary hill, nothing terrifying.
!<Ȍ冈ᾫ阨Ơ]]></groundspeak:short_description>

MoZiGo to riesi…:wink:

Na to, ze tvuj program dela nelegalni veci, jsi drzy jak opice.

No MoZiGo jsem zkusil, ale i po shlednuti 3 instruktaznich videi mi prislo silene slozite a to co jsem udelat potreboval se mi udelat nepovedlo. Spis hledam reseni v GG.

Prvotni problem je pochopitelne v GorundSpeaku, kdy jejich webova aplikace zjevne pracuje s retezcem vetsi delky, nez potrebuji, a prebytecna pamet ma pak nahodny obsah. proto se tam zjevuje ten ocasek, obsahujici pokazde neco jineho.

Pouzivas posledni GG2? Tam jsem se snazil pridat filtr na nekorektni znaky. Kdyztak to jeste trosku vylepsim…

jj, mam vcerejsi alfu, ale je otazka kdy ta kontrola nekorektnich znaku probiha, protoze danou cache jsem importoval jeste v GG1 nekdy pred rokem.

Aha, tak to je samozrejme ten problem :slight_smile:
Kontrola probiha pri importu.
Mas v podstate dve moznosti:

  1. smazat databazi a naimportovat vse znova (nejlepsi)
  2. smazat jen listing teto kesky - ale jakakoliv dalsi ktera obsahuje tuto chybu ti pak export ponici znova

netreba nic mazat, staci listing (listingy) naimportovat znova… ony se prepisou.)

Pro jistotu jsem listing smazal a naimportoval znova, ale znaky tam mam porad:

Kopec je to sice prudký, ale zato dlouhý. Kecám, není to tak strašné… Just an ordinary hill, nothing terrifying. !»Ѝ嫸⡧⡭ƽЌᴈ瞿

Znaky tam porad take budou, ale nemely by tam byt takove znaky, ktere budou delat problemy.

Zzkus to ted naimportovat a uvidime, jestli se budou dalsi programy vztekat.

Tak jsem znovu naimportoval a naexportoval a opravdu to frci. Super. Diky.