Zjistil jsem že v poslední době zobrazuje cachemapa na geocaching.cz obrovské množství kešek jako archivované, přesto že jsou aktivní a v pořádku !!! chyba bude asi ve webu nebo databázi… takže nevěřte tomu co vidíte a zkontrolujte si to na geocaching.com !!!
Chlape, nez sem neco napises, kukni priste par vlaken dal, zda uz se to tu neprobiralo. Zjistil bys ze pomerne nedavno a ze je to proste-obcas dojde pri synchrinizaci stavu kesi s GC.com k chybe a pak je treba i 90% kesi tvari jako disabled. Ale to snad kazdy pochopi ze to neni spravne uz letmym pohledem-nikdy jich neni disabled vetsina, ze.
Chtel bych apelovat na webmastra gc.cz, aby se podival na tu synchronizaci databaze. Pakrat to je v pohode, ale tohle uz je pokud vim nekolik tydnu! Chtel bych si stahnout waypointy z gc.cz a tech par nedisablovanych kesi je mi na nic…prosim…
Taky bych poprosil webmastera, aby na to mrknul…Docela mi to chybí…
ahoj, muzeme zkusit druhy extrem - zapnout vsechny cache jako aktivni … ale jestli nekdo pobezi na aktivni cache, budu zapirat, ze s tim mam neco spolecneho. synchronizace to bohuzel posledni dobou nema s dostupnosti gc.com o nic lehci nez my. obcas je problem prihlasit se k uctu a tak je problem i aktualizovat cache.
Nebylo by lepší, pokud by se nepřenesl aktuální stav keše, zachovat ten, který měla před pokusem o získání nové informace?
Pokud to tedy jde takhle udělat …
Nakonec proč ne, všechno špatné je pro něco dobré. Třeba pak začnou lidi konečně na GC.com číst listingy keší, na které vyrážejí :-))