Cimrman prvni pullitr

Gratuluju k prvnimu pullitru keší a doufam ze par pullitru spolu brzi vypijeme :smiley:

Taky doufám:D, gratuluju z Hané, ať se daří !

Tož Hanácké tvarůžek si nenechám ujít a pivko k tomu bodne:D

Pak ze nevis, jak na to. Ticha voda. At se ti stale dari. Specielni dik za tvou obetavost u Lakomce.

Posledně, jak si mně dohnal, jsem si řek, s tím se musí něco udělat, ale náskok už se opět povážlivě zmenšuje. Tak gratuluji a hŕŕŕ na ně.

To jsou fofry, jen tak dál.Moc gratuluju!

Také gratuluji. Si se ňák rosběh, co?

Pěkně ti to přibývá, gratuluji!

Tys za to nějak ale zatáhnul… :smiley: Gratuluju a držím palce :wink:

Taky se připojuju k frontě gratulantů a přeju hodně dalších půllitrů, keškovejch i těch s tekutým obsahem! :wink: