Gratuluju k prvnimu pullitru keší a doufam ze par pullitru spolu brzi vypijeme ![]()
Taky doufám:D, gratuluju z Hané, ať se daří !
Tož Hanácké tvarůžek si nenechám ujít a pivko k tomu bodne:D
Pak ze nevis, jak na to. Ticha voda. At se ti stale dari. Specielni dik za tvou obetavost u Lakomce.
Posledně, jak si mně dohnal, jsem si řek, s tím se musí něco udělat, ale náskok už se opět povážlivě zmenšuje. Tak gratuluji a hŕŕŕ na ně.
To jsou fofry, jen tak dál.Moc gratuluju!
Také gratuluji. Si se ňák rosběh, co?
Pěkně ti to přibývá, gratuluji!
Tys za to nějak ale zatáhnul…
Gratuluju a držím palce ![]()
Taky se připojuju k frontě gratulantů a přeju hodně dalších půllitrů, keškovejch i těch s tekutým obsahem! ![]()