CITO Svacinka - hledam dopravu

Priletim na vikend do CR a rad bych se zucastnil.

Najde se nekdo, ke komu bych se mohl vetrit do auta z Brna na event.

A pro zmenu na zpatecni ceste bych potreboval do Ostravy (jeste v sobotu).

Prispevek na benzin je samozrejmy. Diky :slight_smile:

Drastak

Dovolil bych si přidat se i já:
Kdyby jel někdo z Ostravy a měl volného fleka, případně se hned v sobotu vracel - opět s volným flekem a vzal by jednu zbloudilou kachnu :slight_smile:
Přispívám na benzín i naftu :smiley:

Když už jsem nalezl toto téma, přidám zde také nějaké info.
Pokud by někdo cestou z Tábora na níže uvedené trase potřeboval dopravu, tak klidně.
Moje trasa je mimo dálnice.
Tábor - Pelhřimov - Humpolec - Havlíčkův Brod - Přibyslav - Žďár nad Sázavou - Nové Město na Moravě - Bystřice nad Pernštejnem - Kunštát - Boskovice - Prostějov - Přerov - Lipník nad Bečvou - Hrabůvka.