[color=blue]Někteří jedinci, kteří už se nemůžou dočkat jara a práce na čerstvém vzduchu, se mě už ptali, jestli i letos bude CITO Svačinka…![]()
Teď už to můžu prozradit - BUDE! Čtěte tady: [cache]GC1MJEP[/cache][/color]
[color=blue]Někteří jedinci, kteří už se nemůžou dočkat jara a práce na čerstvém vzduchu, se mě už ptali, jestli i letos bude CITO Svačinka…![]()
Teď už to můžu prozradit - BUDE! Čtěte tady: [cache]GC1MJEP[/cache][/color]
[color=blue]Do listingu eventu [cache]GC1MJEP[/cache] jsme vložili info a odkaz na objednávání eventových triček. Neváhejte a objednávejte…![]()
Navíc upozorňujeme, že možnost přespání na Svačince platí už jen na pro zájemce s vlastním stanem nebo širákem…![]()
[/color]