Dneska jsem objevil (teda spíš NeciXZY) společnou fotku z CITA v Třebíči na titulní straně gc.com.Kdo by to byl řekl…:o
Ano, fotky na titulní straně ale nejsou náhodné - někdo z Groundspeaku prochází logy (proto je tam 85% fotek z USA :|) a vybírá ty nejzajímavější, které ukazují, jak je geocaching krásný (hovínko co jste vyfotili u keše tam asi nikdy neuvidíte :D)
Opravdu je to tak:o. Díval jsem se do banner galerie http://www.geocaching.com/Gallery/banners.aspx?width=280&height=120 - a zjistil jsem, že se konkrétně jedná o Vodníkovu fotku, kterou na web nahrál 21. 4. 2008.