Cmuchal 200

Tak jak vidim Cmuchal o vikendu pokoril hranici 200 odlovenych caches. Jako svemu uciteli, ktery mi privedl k teto zabave mu moc gratuluji a verim, ze to dodatecne oslavime !!! Cmuchale at ti to porad dobre slape !!

Tak to taky taky gratuluju k weekendovemu pokoreni hranice #200. Tak s usmevem do dalsi dvoustovky.

Taky se pripojuji ke gratulaci :slight_smile:

Bravo, gratulujem jednemu z doyenov ucitelskeho zboru :)))

Jed Cmuchale, jed! Ke “Skale nad rybnikem” gratulace eXtra Large.

Blahopreji. O to vice me mrzi, ze jsme na “Darkness” nedali rec. Ale byl jste muj prvni zivy geolovec, ktereho jsem spatril (vedome), a jeste nemam zkusenosti, jak se tento druh homo sapiens ve volne prirode a pobliz sve koristi chova :slight_smile: A vzhledem k tomu, ze jste pachatelem nametu na nas hezky vylet z minuleho tydne, kdy jsme byli na kopci nad Mikulovem pocitat sochy, jeste jednou diky. Preji hodne dalsich zarezu.

Děkuji všem za gratulace a všem, kteří zakládají nebo budou zakládat cache za možnost krásné zábavy. Díky.

Taky gratuluju. Preji hodne elanu do dalsiho pobihani s GPS.

S malým zpožděním upřimně blahopřejeme k dosažené dvoustovce.