Pratele a kamaradi geoCmuchala oznamuji vsem, ze jsem mel tu cest byt po boku sveho guru. ktery mi privedl ke geocachingu, kdyz odlovil svou tristou kesku. Stalo se tak u Stare kanalisacni cistirny a odlovil ji (jak jinak) primo za pochodu. Pri teto prilezitosti mu jeste jednou gratuluji a preji mu , aby mu zdravicko slouzilo tak dobre aby mohl za sipkou behet dalsi dlouhe kilometry. Ostatnim nam a sobe samemu preji, aby nam dal zakladal kesky, na ktere stoji za to chodit a ktere nas potesi a obohati. Cmuchale at ti to porad slape !!!
Už jsme Čmuchalovi sice potřásli po obědě se Šamanem geopracku nedaleko Rybářské keše, ale poblahopřát ještě jednou k tak rychlému dosažení 300 se může vícekrát!!! Takže geovivat, geovivat, geovivat!! a šup směrem k 500…
Dnes to snad nespletu, jako kdyz jsem pral Bentleymu. Cmuchale cela nase geofamily ti preje hodne dalsich zazitku pri teto krasne geozabave. Hura do dalsi stovky.
Teda Čmuchale… Gratulujeme!!!
A samozřejmě Ti přejeme mnoho dalších příjemných geokilometrů a neutuchající optimismus a nadšení, kterého máš (jak jsme se přesvědčily) na rozdávání ;-)))
Takže jen tak dál.
Posíláme do Stověžaté upřímné blahopřání z jihu Moravy. Počátek našho geozaujetí započal právě zde a přibližně ve stejný čas. Jardo přejeme, aby Tě šipka vedla vždy přesně a neomylně, neopouštěl Tě tvůj permanentní úsměv s dobrou náladou.
Gratuluju.
gratuluju:)
Sotva se dostanu mezi dvoustovkare, tak ty je opoustis:).
Taky bych se rada pripojila ke gratulaci. Preji hodne dalsich kesek nalezenych i vytvorenych. Anad.
V sobotu som nasmu geodedkovi :))))))) gratuloval osobne, dnes aj virtualne. Bravo :))))
Děkuji všem za blahopřání a děkuji i všem za zakládání cache na zajímavých místech.
Gratuluji