V rámci eventu v Jeseníkách dosáhl svého pětistého geoúspěchu permanentně pohodový geokolega Čmuchal.
Blahopřejeme.
V rámci eventu v Jeseníkách dosáhl svého pětistého geoúspěchu permanentně pohodový geokolega Čmuchal.
Blahopřejeme.
to som netusil, gratulujem jednemu z dua Slajs a Tucek :)))
Smekám klobouk a připojuji se ke gratulacím! Navíc byla pětistovka dovršena na mých Městských Skalách vrámci eventu, takže radost dvojnásobná:)
Byl jsem u toho, tvářil se skromně, pýřil se a zasloužil si to! Do tohoto x-tého kopce tento den vyběhl jako veverka! A skutečný Veverka, o kterém ještě mnoho uslyšíte, byl při tom také…
Gratuluji ještě jednou.
EDIT:
A kdyby jsi, milý oslavenče, nevěděl co máš dělat s těmi dvěma tucty špekáčků, tak já mám litr hořčice a kyblík křenu :)))
Velká gratulace a hodně pohody do dalších lovů.Z+H+R
Blahopřejeme. A hlavně,…posledních necelých 300 a máme tě!!!
Velka geogratulace z Polabi.
Také moc a moc gratuluji.
Tak koukam, ze nez se clovek dostane na net tak uz musi stzat ve fronte. Taky ja moc gratuluji a ve spojeni s V(v)everkou to byla nezapomenutelna jubilejni keska.
Také Ferda se připojuje a s radostí gratuluje a alespoň virtuálně potřásá tlapičkou ![]()
Hodně radosti a satelitů do dalších geo-procházek!
Ke vstupu na geoOlymp mezi hrstku vyvolených gratuluji.
Moc gratuluji, hlavne ze se tak stalo ve spolecnosti Veverky. Tak pokracuj dal a rad te zas nekde potkam, nejlepe na cache.
Blahopřeju a děkuju za cache, snad se mi už konečně podaří se vypravit na Stolovou Horu, kterou bych bez nápovědy asi nevyluštil.
Cmuchalovi k jeho 500-vke gratulujeme a vela stastia do dalsej-:)).
GRATULUJEME
Děkuji moc všem za blahopřání i za jejich kešky.
Sice jsme oslavencovi potřásli geopádlem asi 10 vteřin po jeho zalogování na Městkých skalách, ale stejně si nenecháme ujít možnost pogratulovat i “oficiálněji”. Jardo, blahopřejeme a držíme palce do druhé pětistovky!
M + 3 geogirls