Agentura Slajz a Tucek sdeluje, ze v ramci pohodoveho popracovniho odlovu vyhrabnul Cmuchal na Hladove zdi svou 900 pixlicku. Kulisou mu v tom byla krasne nasvicena Praha pod nohama. Takze po osobni gratulaci jeste jedna virtualni a at ti to porad slape nebot “brana borcu” je jiz na dohled!!! [<:o)][<:o)][^]
Nezbyva nez gratulovat a prat, at je paska na dalsi geomete brzy protrzena.
Tak to je krása, gratulujeme a přejeme pohodové dopracování do toho kulatého litříku!!!
Gratuluju - a do závěrečného šturmu přeju co nejvíc pohody!!!
Já se z toho Vašeho pohodového popracovního lovu picnu [:^)] . Ale gratuluji a jak vidím, tak co nevidět padne i dalsí stovka. Tak přeji ještě
víc pohodového popracovního lovu pixliček .
Gratuluju!!! Není nad pěkný finiš … abys mohl zase začít jakoby od nuly [:P]
Ako panov Slajse a Tucka poznam, ten pohodovy popracovny lov prebieha nasledovne: kolko daju v ten vecer cache, tolko potom vypiju piv [:D] Tak nech Ti Cmuchale do tej tisicky chuti [;)]
Zafinisoval jsi ohromne. Pristi stovka na sebe neda jiste dlouho cekat. Gratulujeme
Nevím, zda právě gratuluji Šlajsovi, nebo Tučkovi, ale nevadí. Oba jsou mi stejně sympatičtí. Takže Jardo blahopřejeme. Zaklekni do bloků a vyraž do finiše ke dobytí GeoOlympu
super, uz se tesime na dalsi pupendo :)) uvidime kam to po bentleyho karlove moste budete hnat vejs :))) gratulujeme.
Gratuluju, pro CMUCHALa je skutečně vše pohodový popracovní odlov [:D]
Blahopřejeme Jardo! A těšíme se na pupendo... [:D]
M+3
Mno hezke, mooc hezke cislicko :D Ted uz jen kousek a bude pupendo :D Nejak se ty 1000 mnozej :D
Tak se podařilo pokořit další stovečku. Moc gratuluju a koukej sebou hodit, ať už jsi taky čtyřciferný. A budu se muset od vás hodně učit, protože si neumím v mém podání představit po pracovní pohodovky. Jednu možná, ale takové velelovy ani náhodou.
Vschni Pyplove gratuluji k predkilovemu jubileu - tisicovka je uz na dohled!
Pripojuji se s gratulaci k vyznamnemu geojubileu a preji at jsou i dalsi pixlicky pohodove popracovni…
Děkuji všem moc a moc za přání…snad ta tisícovka taky brzo padne…
Jako kmet kmetovi držím palce v boji o 1000. Přece se nenecháme zahambit těmi geomlíčňáky.
Další vynikající výsledek. Přejem moc a moc popracovních úspěchů a ať tě to pořád baví v týmu i při sólo jízdách po Moravě.