Mám Nokia 5300. Co by jste mi doporučili za software? Momentálně mám hendyGeo…
Existuje něco pelšího? třeba i s mapama?
Je to pouze javový telefon, pro symbian bych věděl. Obohatil bych ho o operu mini. Myslím, že by se v ní nechaly prohlížet i nějaké mapy.
edit: Locifi je java aplikace, co umí mapy http://www.locify.com/
Locify je fajn, ale asi to chce neomezený datový přenosy, jinak se nedoplatíš. V oblasti geocachingu se Opera mini nechytá, tam nemá oproti Locify nic co nabídnout. Na prohlížení map se taky příliš neosvědčila, nevím o mapách, který by zobrazila korektně. Ale jinak na běžný surfování jedna z nejlepších alternativ.
//EDIT: A určitě mrkni na tenhle článek na Navigovat.cz. Ani jedno z toho jsem nezkoušel
http://navigovat.mobilmania.cz/clanky/AR.asp?ARI=113070
Na tomto telefonu by mel bez probelmu fungovat www.trekbuddy.net
Souhlasím - šel bych do http://www.gpsj.eu/ (poslední varianta na té stránce). Špatný ale není ani český výtvor: GPSka midlet
jednoznačně trekbuddy, na N6233 jsem používal k plné spokojenosti
RECENZE
Na mapy se mi osvědčil velice dobře TrekBuddy. Mapy má jako zkalibrované obrázky v paměti telefonu nebo na paměťové kartě, takže nehrozí žádné datové přenosy. Pokud si nahraješ gpx soubor z PocketQuerry, tak umí zobrazit i listingy keší… sice né nějak extra pohodlně, ale jde to.
Narozdíl od HandyGeocachingu ale zas neumí stahovat aktuální informace z internetu.
Ahojda, chtěla bych se zeptat, jestli se tyhle programi, co zde radíte, dají použét i pro MDA s WM. Případně, co by jste mi poradili, jiného. Moc díky ![]()