Co si představíte pod atributem přístupné pro kočárek?

Na [cache]GC1A3VJ[/cache] mám atribut, že s kočárkem to moc nepůjde. Nicméně již dva okočárkované teamy doporučení mazácky ignorovaly a trasu s menšími nástrahami uspěšně zvládly celkem v pohodě. :smiley: Ale přesto raději ten přeškrtnutý kočárek v atributech ponechám.

Jízdu s kočárkem máme dávno za sebou, tehdy žádné terénní kočárky nebyli, ale i z normálním kočárkem se dá dostat na mnohá místá a pokud jsou na to dva, tak téměř kamkoli.

Atribut kočárek dáváme tam, kam se s kočárkem dostane jedna osoba a může ho nechat v rozumné vzdálenosti od keše, aby na kočárek bylo vidět a dalo se k němu rychle doběhnout.

nooo, terce se to "vznaseni" libilo :slight_smile: zato nam s dorcadionem se ruce zpet do standardni delky vratily az tak po tydnu :stuck_out_tongue:

S Kočárkem se dá dojet všude, atribut kočárek je pro měšťácké cachery :slight_smile: Aby věděli, že k cache dojdou v lodičkách na podpadku a lízajíce zmrzlinu :D:D.
A vážně - kdo chce dotlačí kočárek všude i korytem černé Desné od Desné k přehradě a to tam ještě v půli nebyla ta cache, takže mě to s dalším prckem čeká znovu :D:D:D

Já jsem to vzal doslova tento atribut a u me nove planovane kese jsem to vzal s kocarkem. Abych si byl jist ze kocarek prijede hned vedle mista ulozeni zameroval jsem to nasledovne. GPS bluetooth modul polozen a na horni strisce a spojeni s E50 nastaveno, spusteno zamerovani a udelan vzpocet. Nikoho z mudlu nenapadlo, ze tam zrovna neco zameruju, protoze pobliz je vytrina se zajezdem a ja si jej v prubehu zamerovani procital a snazil se uhoupat georobotka v kocarku.

To je asi nejlepsi zpusob jek zjistit zda atribut kocarek pouzit.

přesně jak píše dartanan - má poslední multi venovaná hlavne detem byla projita take cela s kocarkem - i finale jsem delal tak, aby se s kocarkem dalo dojit na decimetry ke kesi - toz asi tak:)

Už je to dávno, takže to nemůže souviset s GC, ale tenkrát se zájmem o focení. Vypravil jsem se v zimě do přírody s PRAKTICOU a s miminem v kočárku a zamíříl v protisměru na "křížovou cestu" … po 50m jsem zjistil, že je to o hubu a chtěl se vrátit, ale nešlo to, klouzalo to … prostě průs.r. Tak jsem to absolvoval směrem dolů do údolí a bylo to poprvé, co jsem se zpotil v zimě cestou s kopce …
Dnes se tomu už jenom směju a říkám , kde je alespoň 60 cm projde akční táta s kočárkem.

Uf… tak tady můžeme čekat přehlídku zablácených koleček :smiley: A o tom to dle mého právě nění. Ano, s kočárkem se dá "dojet" kamkoliv, spíš dostat.

Daný atribut je zcela jistě chápán, jako možnost dojet po svých standardním kočárkem přímo ke keši, tedy obdoba atributu vozíčkářů. Tam je ale rozdíl v tom, že keš musí být dostupná k vyzvednutí i z vozíčku, to u kočárku ne.

…proste ze pro kesku muze vyrazit mamina sama s kocarkem, aniz by v puli padla vycerpanim a aniz by ji ci diteti hrozila jakakoliv ujma. Jednoduche, ne?

Ostatne myslim ze kazdy, kdo kdy lovil s kocarkem, smysl tohoto atributu urcite chape. :wink:

prave o tom to je, ten kocarek musi byt po absolvovani trasy v takovym stavu, aby vas nevykopli z autobusu, pripadne abych nemel sebemensi problem, chapejme moralni, ho dat do auta (proste abych pak nemusel odbahnovat kocarek a pulku auta)…

Co je standardni kocarek? Aktualne jsem zalozil multikes GC1QT1H, kde jsem atribut kocarek dal a 2x to zkusil s kocarkem projet.

Po ceste nas stihl i dest, takze zarucit bahno, to u nemestskych kesi nejde. Projede "standardni" kocarek pres louku? a co polni rozbita cesta?

Kazdopadne pro jehlove podpadky a supermestsky kocar to neni, ale podle me by to zvladl i terenejsi vozickar.

Je to fakt problem zvolit ty atributy spravne, protoze kazdy si pod nim predstavi trosku jiny vyklad.

Attribut kočárek je pro mně téměř ekvivalentní s attributem vozíčkáře. Pouze s rozdílem, že dítě nemusí z kočárku na kešku dosáhnout :). Takže terén 1-1,5, možnost odstavení kočárku v dohledu od kešky, ideálně aby kočárek sloužil jako krytí při odlovu. Takové ty terénní kočárky raději za kočárek ve smyslu tohoto attributu nepovažuji, abych nemátl uživatele těch běžných typů.

Tak pro me to rozhodne ekvivalent neni. Kdyz hraju geocaching, pocitam vzdy s mirnym terenem, tzn. neasfaltovy a nebetonovy povrh, tj. aspon 1.5 vzdy. Proto jsem poridil terenni kocar i terenni auto. Samozrejme kam pridam atribut kocar, snazim se byt tolerantni a nektere useky ac projedu, nemusi projet jini, ale pokud takovy kocar nemam, bude to vzdy odhad. Navic typu kocaru a kolecek je spousta, fakt nemam prehled. Takze radeji nedavat atribut nikdy? to mi zase prijde nefer k maminam, ktere by na kes sly, ale kdyz neni atribut, radeji kocar neberou nebo nejdou vubec.

Takze ja davam atribut tam, kde to splnuje:

  • dojezd do 5km
  • zadne velke terenni useky, uzke lesni cesty, nutne preneseni atd
  • pristup po cestach, i polnich, velkych lesnich
  • pristup ke stages nadohled od kocarku

Ano, souhlas.

Dali jsme s kočárkem i 3.5, ale doma to neříkám a mokrý potem jsem byl ještě týden poté…

Já třeba jezdil po pokladech s dvojkočárkem orientovaným vedle sebe - to je zase úplně jiný zážitek a šířka 60cm nám určitě nestačila :slight_smile:
Z pohledu hledajícího si stejně radši trasu kontroluju a odhaduju na fotomapě, ale je třeba brát v úvahu aktuální podmínky, takže počítat i s tím, že po dešti se třeba výlet nevydaří a z logování nic nebude…

Po teto dovolene, kdy jsem lital s kocarem po lesnich stezkach, tak vim, ze sjizdne je temer vse, co bylo zaznaceno jako turisticka cesta. Nekdy to bylo "o hubu", ale da se to. Taky se da dobre orientovat podle cyklo stezek v lese.