co to ten panacek dela?

co to vlastne dela ten panacek na logu Geocaching? Huli dve cigara naraz? plive jehlici po prulezu houstinou? jasa nadsenim nad nalezem kese a ty carky symbolizuji ten krik? no nevim. zamysleli jste se nad tim nekdy?

to hulenie by vysvetlovalo ten zapal pre hru :slight_smile:

No uz jsem na koukal a dokonce dost podrobne a nejak mi nenapadlo o tom premyslet, ale je to dobre tema na premysleni. Ja se neodvazuju odhadnout co to dela.

Budto kouka do dali dalekohledem anebo huli 2 jointy :slight_smile:

no jo, no jo, to nezni jako spatny napad, zahulit si a pak zkusit lov. ovsem treba na nejake multi s pocitanim by se to mozna dost zkomplikovalo… ale stejne, proc jsem to jeste nezkusil?

Vypada to jak kdyz skace nadsenim, mava rucickama a krici ze cache konecne po dvou hodinach hledani nasel :slight_smile:

Jeste taky muze byt leden, venku minus 15 a radostne skakajicimu panackovi nad nalezenou cache vlaji dva primrzle rampouchy u nosu, pac ma velkou rymu :o)

No a nemůže prostě jenom valit oči? (viz Tom & Jerry)

Me to prijde jednoznacne jako radostny krik na spoluhledace pri nalezeni kese :o)