Občas se stává, že na základě watchlistu dostávám na série emailů s testem "tohoto logu si nevšímejte, hned ho smažu" nebo nějakým podobným.
Když to bylo poprvé, myslel jsem si, že si někdo hraje. Ale za pár dní začala série od jiného uživatele a zase od jiného. Opravdu to dělají ti uživatelé? A proč? Nebo je to nějaký robot a geocaching.com je hacknutý?
Taky už jsem si všimnul, že někdo dával vzápětí smazanou note na několika keších, co mám ve watchlistu. Šlo o zpětné prologování osobního coinu do dříve nalezených keší, takže třeba to bude i tvůj případ.