Prochazim si tady geozname a koukam, ze Colonel uz ma 700 kousku. Gratulujeme do Jicina. Jen tak dal!
Aj Hladovky gratulujíííí.:p, 700! to už je pořádnej žvanec!
Tak to je fofr…
Jakožto jeden z Holenků se i já přidávám k mohutné gratulaci!!!
Ať žije Colonel a Jitčin !!!
PS: Dlužím ti paňáka z Čertoryjí, tak tohle je ideální důvod ti to vrátit ![]()
PPS : První středa v měsíci je právě dnes ![]()
Náhodou jsme zabrousili do gratulací a zíráme, kolik už máš na kontě :o Tak gratulujeme a přejeme spoustu zajímavých odlovů.
Diky moc vsem za gratulace a hezka prani
Preju vam totez plnou merou, geocaching je prece o radosti z hledani a nalezu, tak at te radosti mame vsichni postizeni co nejvic ![]()
Wenny toho panacu jsem nejak prosvih, skoda, ale snad bude brzy nejaka jina prilezitost, kdyz duvod se vzdycky najde ![]()