Této dvojici podkrkonošských vlčáků se podařila neuvěřitelní série 7 FTF za pouhé 4 hodiny!
o:o
Něco takového se nepodaří každý den a musím tedy k takovému výkonu gratulovat.
Já jsem bohužel jenom tiše sledoval FTF lov z dalekých Pardubic a jakmile začaly chodit logy tak mě to totálně odbouralo! Úplně jsem si představoval jejich krasojízdu a to jak si to suprově užívali!
Chlapi, závist je svině, ale záviděl jsem vám :@
Doufám, že někdy příště budu mít možnost užít si to s vámi nebo vám alespoň dejchat na záda B)
Takováto skvostná série keší, kterou připravil místní pan učitel vcevl se ale určitě jen tak opakovat nebude.