Tak jsem nainstaloval 2.54 a Colorado samozřejmě zemřelo, kontaktoval jsem prodejce "warps" a vše bleskurychle a k mé spokojenosti vyřešil.![]()
Tak jsem nainstaloval 2.54 a Colorado samozřejmě zemřelo, kontaktoval jsem prodejce "warps" a vše bleskurychle a k mé spokojenosti vyřešil.![]()