Máte někdo zkušenost, kam se mi Coloradu uloží v MS vytvořená trasa/stopa když ji tam pošlu z MP ve formátu .gdb? A jakej je rozdíl mezi formátem .gdb a .gpx ? Díky
Máte někdo zkušenost, kam se mi Coloradu uloží v MS vytvořená trasa/stopa když ji tam pošlu z MP ve formátu .gdb? A jakej je rozdíl mezi formátem .gdb a .gpx ? Díky