Zdravim,
dnes do rana se mi stalo, ze po zapnuti se mi nabidly jen 3 z puvodnich jazyku Americka anglictina, Nemcina a Francouzstina. Na disku Colorada zustaly zachovany soubory se vsemi jazyky. S tou anglictinou by az takovy problem nebyl spis me znepokojuje, ze se to stalo samo. Nakonec pomohl az opetovny update FW 2.51 beta, ktery tam byl i predtim. Mate nekdo podobnou zkusenost.