Colorado a zmizení jazyků

Zdravim,

dnes do rana se mi stalo, ze po zapnuti se mi nabidly jen 3 z puvodnich jazyku Americka anglictina, Nemcina a Francouzstina. Na disku Colorada zustaly zachovany soubory se vsemi jazyky. S tou anglictinou by az takovy problem nebyl spis me znepokojuje, ze se to stalo samo. Nakonec pomohl az opetovny update FW 2.51 beta, ktery tam byl i predtim. Mate nekdo podobnou zkusenost.

Tak ten treti jazyk nebyla nemcina, ale spanelstina. Odpoledne se mi to stalo znovu. Po zhruba trech vypnutich a zapnutich. Vyplo se to vzdy samo :(, se vratily zase vsechny, tak jsem zvedav, jak to bude pokracovat :frowning: