Zdravím, chtěl bych, aby mě Colorado přiblížilo ke keši po silnici. Podle návodu jinde dám Kam vést - schránka s poklady - vyberu keš (objeví se přímá růžová šipka ke keši) - volby - jít na pozici - A VRÁTÍM se jen do mapy, trasa žádná. Kde je chyba?
Seznam keší mám stažené ze skrýšotlače, pak přeuložené v Geodetu. Zkusil jsem i přímo poslat z GC.com jednu keš, stejný výsledek. Myslel jsem, jestli to není mapou na kartě, nainstaloval jsem ji tedy do přístroje, stejný výsledek. Nemůžu na to přijít. Díky za pomoc.
musis se treba prepnout do profilu auto - ten uz ma nastaveno vedeni po silnici
nebo v profilu, kde jsi, zmenit styl vedeni na silnici
Díky. Ale zkoušel jsem přepínat mezi profily, dělá mi to všude, i v automoto.
a ma ten autoprofil nasteveno po silnici? umi mapa co tam mas routovat? neposlal jsi do ni nahodou data bez routovani?
Metoda vedení - mám nastaveno Na silnici pro vzdálenost - tedy snad OK, Když dám vést na body z mapy - Obchody, města, adresy, atd., najde to trasu normálně po silnici. Tedy routování asi jde. Fakt už nevím, tři dny jen měním nastavení a zkouším. Mám TOPO 1.2, dostal jsem ji na kartě a na CD. ???
aha, ono to jinak funguje… ve chvili, kdy te to po volbe jit na pozici hodi na mapu, zkus dat levy horni tlacitko, jestli ti to nenabidne to jit na pozici jeste jednou
jinak teda nevim, jestli nemuze byt nejaky problemek v exportu z GG
Jestli chceš, můžu ti poslat soubor profilu ktrý používám a funguje. Jedné kolegyni kačerce se už takovým způsobem podařilo vyřešit podobný problém.
To Dain: ne nenabídne, jsem vlastně venku a na začátku.
To JarMAr: To bych byl moc rád. Co s ním? Mám ho někam nakopírovat nebo okmrknout a zadat do mého Col?
Nakopíruješ to do složky profilů v Coloradu a pak jen ten nový profil vybereš. Kdyžtak sem hoď e-mail
MEL4: Mě to dělá stejně jako tobě, myslel jsem že jde spíš problém někde ve firmweru. Já mám 2.50 a Ver.soft.GPS 2.60
Jar Mar: hlásím se také o soubor profilů [email protected] děkuji
Máš to tam
Mám taky 2.50 a 2.60.
To JarMar: díky, zkusím. Až dorazím domů. Jsem, bohužel, v práci.
mno tak to by problem v 2.5 mohl byt taky. co si vybavuju, tak lidi v diskuzi popisovali ruzne problemy, ktere 2.51 vubec nemela. ona taky 2.5 nebyla nikdy ke stazeni, je pouze v nekterych pristrojich, na netu byla rovnou 2.51.
A mám rovnou jít na 2,54?
Díky. Nejde my to stahnout příloha, nevím čím to, napíši ti na mejlem adresu do práce a prosím ještě jednou na ní. Díky. Vyzkouším hned.
Já zapomněl! Můj mail: [email protected]. Díky
MEL4 napsal/a:
A mám rovnou jít na 2,54?
2.51 bych ti doporucil hned. s tou 2.54 jen pro jistotu par dnu pockej, jestli se tu neobjevi nejaky bug.
Pro všechny kteří mě kontaktovali a měli zájem o profily s nastavenou autonavigací, stahujte zde: http://cz-zero-cz.7x.cz/download
Snad to váš problém vyřeší.