lidicky mam jen dotaz od ktere verze softu jde na kolousovi nastavit i na baterkach maximalni podsviceni i bez pouziti externiho napajeni
I s poslední verzí firmwaru je stále rozdíl mezi maximální urovní podsvícení na baterky a na externí zdroj. - Alespoň tedy u mého Colorada.
mam 2,51 a rozdil jsme tedy nenasel mezi zakladnim 2,50 a tim novym takze tak asi mozna bud erozdil v 2,54 ale ten po zkusenostech ostatnich nemam odvahu instalovat
Já používám zatím 2.54B bez problémů (české menu bez diakritiky), ale jak jsem psal, ani u této verze není možné na baterkách nastavit stejně silné podsvícení jako při připojení na externí zdroj.
nazdar mam verzi 2,51 a aniz nbych delal nejaky upravy cestin ymam to bez diakritiky od zacatku neviote proc
nazdar mam verzi 2,51 a aniz nbych delal nejaky upravy cestiny mam to bez diakritiky od zacatku nevite proc? ten firmware sem si stahnul nekde na netu a udelal update nemate nekdo dobrej soft 2,51 s diakritikou
drzte se prosim tematu, toto vlakno se zabyvalo podsvicenim displeje colorada. Kdyz promichate dotazy ruzneho zamereni, pak zde clovek nema sanci dodatecne neco dohledat. ![]()
Ten rozdíl bude vždy, žádný fw to nevyřeší, jde o HW záležitost. Při externím napájení dostává kolouš 5V, při napájení baterkami jen 3V, resp. 2,4V. Displej při externím napájení využívá vyššího napěťového potenciálu a proto může svítit více.
Berte to tak, že nejde o omezení při napájení baterkami, ale naopak o vylepšení podsvícení při externím napájení.
oki tak se stim smirim no