Colorado nekomunikuje s GSAKem

Nemá někdo stejný problém. Připojím Colouše k notebooku a chci do něj z GSAKU nahrát keše pomocí send waypoint a ono to hodí nějako uhlášků jako že GPS nenalezena. Musím si vygenerovar GPX a ten pak uložit do složky Garmin/GPX a to je vcelku nepohodlné a zdlouhavé. Neporadí někdo ???