Zdravím všechny a žádám o pomoc.
Moje Colorado se částečně přestalo přihlašovat do PC. V praxi to znamená, že pokud chci nahrát např. kešky, nelze přímo z geocaching.com, při nahrávání map z Map Source to samý. Přichází hláška "Nastal problém při komunikaci se zařízením Garmin GARMIN. Komunikace se zařízením může pokračovat s omezenou funkčností." Tz. keše nahraju přes EasyGPS ale nový mapy do Garmina nenacpu. Zrovna jsem si náhodou umáznul Czech Topo 2 a nejde zpět. Tady mi Map Source hlásí "Nastal problém při komunikaci s datovou kartou. V mezipaměti zavaděče prostředku není načten záznam MUI."
Prosím o pomoc.
Díky.
ahoj mam stejny problem… uz se ti podarilo ho vyresit? dik za pomoc
zkus z PC odebrat USB ovladače od Garmina naistaluj nové tady: Garmin: USB Drivers Updates & Downloads
Jo už jsem to pořešil. Poslal jsem jim to zpátky do opravy a vrátil se přeinstalovanej přístroj. Funguje dobře. Co mi ale k tomu napsali si nepamatuju. Údajně jsem si něco umáznul, takže běžná přeinstalace firmwaru mi nestačila.