Colorado + více map?

Ahoj,
mám Colorado s TOPO 2 a rád bych měl i topo mapy cizích zemí, řekněme, že jsem si je sehnal :smiley: ale tedka nevím, jak postupovat, nekde jsem četl, že je třeba instalace na jinou SD kartu. Je mi jasné, že odemknout mapy v MapSource bude problém, nicméně to jistě jde a pak jde poslat mapy do garmina,. ne? Poraďte … mapy mám snad kompatibilni s Coloradem.

no .. normalne mapy proste posli do navigace z mapsourcu .)