Ahoj,
mám Colorado s TOPO 2 a rád bych měl i topo mapy cizích zemí, řekněme, že jsem si je sehnal
ale tedka nevím, jak postupovat, nekde jsem četl, že je třeba instalace na jinou SD kartu. Je mi jasné, že odemknout mapy v MapSource bude problém, nicméně to jistě jde a pak jde poslat mapy do garmina,. ne? Poraďte … mapy mám snad kompatibilni s Coloradem.
no .. normalne mapy proste posli do navigace z mapsourcu .)