Tak další tisícovkař na světě. Blahopřeji a přeji spousty hezkých pixel.
Velika gratulace Consule!. Nekolikrat jsme Te osobne potkal v "terenu" a musim rict, ze je to parada. Preji Ti at Te tato hra stale bavi a bodiky jenom narustaji.
Geozdar,
Jirka
Smekám a moc gratuluju!!! A hurá do další tisícovky ![]()
take se pripojujeme ke gratulacim. at to jde nadale co nejlepe ![]()
Také se přidávám ke gratulaci. Jedeš pěkně. Jen tak dal. Anad. Dana.
No super výkon, vítej v pavilonu PLB! je vidět, že geolán se neztrácí u nikoho ze zapálených kačerů, čili ať ti radost z nalezených pixliček ještě dlouho vydrží!
No koukam, ze jdeme s krizkem. Vzdyt ty jsi vlastne na to chtel prijet k nam. Pepo gratulujeme a verime, ze si dame na jare nejaky ten kopecek ve Stredohori.
Blahopřejeme a nedej se odradit ! To není diagnóza, ale životní styl.
Velka gratulace od Slajzu a Tucku !! Jen tak dal a porad s usmevem a pohodove!!