Consul 200

Tak se to povedlo. Gratuluju k dosazeni druhe stovky nalezenych kesi.

At te lusteni prapodivnych zadani, hledani i krkolomne vyzvedavani kesi dal bavi tak jako dosud.

Velice gratuluji, moooc se těšim až toho někdy taky docílim. Přeji hodně dalších příjemných výletů s geocachingem

Taky ti gratuluju a koukej už mne zase předběhnout !!!
Ale vážně - at ti to šlape i nádale aspon tak dobře jak dosud !!!
doktor

Gratuluji k dalsi mete !!

Takze i tady uz jsou patrne znamky geopostizeni:-)) Srdecne gratulujeme a prejeme hodne uspechu.

Take se pripojuji ke gratulaci. Jen tak dal.

Ze by ??? No tak to tedy gratuluji. Ať sluníčko svítí k dalším stovkám a ať se už konečně dá vytáhnout i to kolo.

Gratuluji.Tak závratné tempo je hodno tempaře,rozbíhace atletických vytrvaleckých závodů.Oni ale často odstoupí a ostatní získají vavříny.Tobě přeji,aby ti nedošel dech na teto,doufám,nekončící trati a to jak na poli geocachingu tak i v osobním životě.Hodně dalších zářezů.
P.S.Včera jsem po tobě byl pouze na jedné kešce.

Taky se pridavam ke vseobecnym gratulacim, jen tak dal.