Consul #300

A pak že to nejde :)) Stačila jedna polorodinná dovolená a třístovka je na světě :)) No teď už se s tím postižením budou muset vyrovnat i doma :)) Sice léčitelný je to těžce, ale dá se s tím žít :)))))) Grutuluji!!!

Hoj, netrvalo to fakt moc dlouho! Blahopřejeme, budeš vedle na pokoji!

M+3 geogirls

Velka gratulace a prani aby ti to slapalo i nadale tak dobre !!

Také se připojuji k velké gratulaci.

Hmm… 3stovka… to je asi ta hranice, kdy na bartjove mape uz zacinaji byt videt jednotlive kesky namisto shluku prekryvajicich se ikon a kdy se prilezitostny hledac metamorfuje do Viktora Cistice :o).

Gratuluju k uspechu a preju dalsi spoustu prijemnych zazitku pri lovu.

At sputniky provazeji Tve kroky.

Přidávám se ke gratulantům…

gratulujem Consule :)))

Tristovka je maly krucek pro lidstvo ale velky skok pro geokacera. Moc gratulujeme!

Neda se to lecit. Ale zije se s tim lip, ne bez toho. Consule, gratulujeme.