Consul 400

Tak blahopřeji k další kulaté kešce a přeji hodně zábavy u té páté stovky.

S sipkou v ruuuce s ohnem v srdci uhani vpred ten Consul :o)

Gratuluju a preju stovky dalsich peknych nalezu.

Svele !! Dalsi meta na ceste vred za sipkou zustala Consulovi za zady. Gratuluji a preji at mas porad elan a at ti to porad slape !!

jak on ze to consul vzdycky pise?: 400 neni spatne, ale 500 je mnohem lepsi. tak at uz je tu :)) gratulujeme

Vše nejlepší k postupu do dalšího “levlu”.

Gratuluju, gratuluju, gratuluju!!! Skvělé čísílko! Jen tak dál! Hodně prima zážitků a radosti z pobíhání za šipkou.

Take se pripojuji ke gratulaci. Pekne jsi se rozjel. Kesek je dost, tak hodne elanu. Anad.

Taktéž se připojujeme ke gratulaci a přejeme dobrý výhled na oblohu :-).

pridavam sa ku gratulantom, uz len chvilka k 500vke :slight_smile: