Consul 700

Consul sa dopracoval k dalsej mete, gratulujem a vela stastia pri dalsom hladani [H]

Blahopřeju! Ať jsou Ti nebesa nadále nakloněna a šipka ukazuje jen na další pěkná místa [;)]

Gratulujeme! Že to bylo někdy v pondělí, kdy jsme se potkali na lovu...? :)

M a 3

Taky blahopřeji! Ať tě štěstí a síla na cestách za šipkou provází.

Take moc gratuluji a jsem rad, ze tou posledni v koncici stovce (#699) byl i muj Michael Schumacher, prestoze te finalovka pekne potrapila [:)].

Preji hodne uspesnych odlovu i nadale - no a listik bude co nevidet!

Pekne cislo !! Gratuluji a at to slape v pohode i dale.