A co tohle? http://coord.info/textmark.aspx Předpokládám, že to bude použitelný jenom na území USA. Leda že by se přidala do čísla předvolba. Logování smskou by nebylo občas na škodu.
Pouzivate nekdo twitter? Na mym symbianovym founu pouzivam locify, a jedna z moznych sluzeb je twitter… na odkazu vyse jde posilat info z gc.com na twitter - kdyby to slo i opacne jako Field Notes, bylo by to docela uzitecne…