CWG hide and seek - locationless cartridge

Slavnostně oznamuji vznik první české play-anywhere cartridge.
CWG hide and seek (CZ)

Je to velice jednoduchá hra, spočívající v tom, že první hráč "schová" po okolí CWGčka (1 až 9). Schovává je virtuálně - tedy jen umísťuje zóny. Pak dá hru druhému hráči a ten je musí najít.
Použití: třeba na táboře pro děti, schováte CWG k nejvyšším borovicím v okolí. Oni je pak budou muset najít. Je na vás, jak dáte zóny veliké a jak daleko od sebe je rozmístíte.

Celá cartridge je česky okomentovaná a dá se z wherigo.com stáhnout její zdroják, takže neváhejte se na to podívat, upravit vylepšit a třeba na základě tohoto kódu vytvořit mnohem složitější a zajímavější locationless hru.

Dotazy ke zdrojáku či připomínky ke hře pište sem na fórum, ať je to přístupné i pro ostatní.

Na OpenWIG nejde rozběhat. víc info zde

To by bylo dobré napsat spíš do příslušného odkazovaného fóra, kde si to matejcik přečte a třeba pořeší.
A nebo napsat sem nějak konkrétněji, jakou to třeba hází chybu atd. Nemám telefon, kde bych openwig vyzkoušel.

už to mám stažený na colorádu a zítra to asi vyzkouším a podělím se se zážitky do logu. včera jsem se na to koukal bez signálu a dobrý , jen by bylo dobrý vyrobit třeba ještě jednu cartridge v angličtině , aby si to mohli zahrát i ostatní česky nemluvící , když to jde hrát všude ;). já bych chtěl taky nějakou cartridge vytvořit , ale když to uložím a pak znova otevřu , tak naskočí errorr :(. inu kouknu se ještě na nějaké návody ( na wherigo.com jsem objevil flashové ukázky tak to zkusím s nima :wink: )

Anglická verze bude, jen momentálně dodělávám jiné věci (což se ukáže v 12:43 B) )

tak jsem si ji včera zahrál. aby to nebylo jen takové lehké , tak jsem si ji zahrál pěkně v terénu 3 :D. schoval jsem je všechny a pak si to po sobě zahrál. nosí postupně CWGčka a nějak nemohu najít to 8mé a 2hé :D. po 10 minutách to vzdávám. příště to zkusím radši na rovince a v jinačí verzi , než je masochista :smiley:

wherigu zdar!

edit: toto byl můj 111 kec zde na gc.cz :smiley:

Ta obtížnost se předtím jmenovala profesionál (ta předchozí pokročilý). Ale po tom co jsem si to zahrál a dopadl podobně, tak jsem to přejmenoval :).