CWG - jak uzpůsobit svou sbírku pro transport

Již nějaký pátek řeším co se svou sbírkou CWG. Rád bych ji s sebou bral na eventy,ale dosud se mi nepovedlo najít optimální řešení katalogizace. Mít CWG jenom v krabičce se mi nelíbí a vyrobený dřevěný držák je pro transport na eventy zase nevhodný.

Jak skladujete svá CWG ???

Pokoušel jsem se nalézt nějaké vhodné plastové kapsičky do šanonu ( na způsob sbírání hokejových kartiček ), ale nenašel jsem žádné vhodné.

Podělte se o své zkušenosti s vlastní sbírkou.

Např. zde: http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=23&thread_id=8840

A pokud ti nevyhovují klasické plata na hokejové karty, tak existují i podobná plata na mince, které mají chlopně zabraňující vypadávání, ale cena je mnohonásobně vyšší než u předchozího řešení :wink:

ahoj, ja pouzivam maly sanon a klasicke folie pro sberatele ma mince po, kam se vejde 12ks.

Jelikoz sbiram mince, tak mam takovy hlinikovy kufr na mince http://www.leuchtturm.de/epages/leuchtturm_de.storefront/492bf436001b6803271dc0a8016205e9/Catalog/C000601 a zbylo mi jedno platicko, do ktereho ty CWG suky presne pasnou. Daji se koupit i jednotliva platicka.

Nasyp je do krabice,na eventu ji nech kolovat a …:smiley:

To už je lepší spálit v kamnech, alespoň bude teplo :wink:

Díky za nápady vyzkouším plato na hokejové kartičky.

Tomáši, pozor na to plato. My jsme si koupili desky na vizitky do šanonu a je to na nic, protože je to z hladkého materiálu a CWG z nich klouzají ven. :frowning:
Musíme se poohlédnout po něčem jiném.

Tak to už jsem zjistil ¨taky. Včera jsem zkusmo koupil 10 ks a ty mrchy klouzavý furt padaj ven. Asi zkusím variantu sešívačka :slight_smile:

Až se dobereš nějakého solidního řešení tak dej vědět. Rád se přiučím. :slight_smile: Nejlepší by byla fotka výsledné práce. :slight_smile:

Taky se mi ta kolečka začínají množit a deska se mi z mnoha důvodů nelíbí a zatím se mi v hlavě motá nápad vrtat do hrany CWG 3mm díru a tou provléci provázek. Pouze je to myšlenka, udělat jakýsi CWG závěs.

Pokud je nechces vylozene nekam nosit na eventy, tak coz vyuzit toho, ze zadni strana je u vsech stejna, a proste si je prilepit zadni stranou na… cokoliv. Prkno, tapeta, plastove desky apod…

Jojo, mame na boku skrine hned vedle dveri do obyvaku povesene dve samolepici nastenky - jedna je pro vzkazy a nate druhe pomalicku pribyvaji CWGcka…

Sbírám mince a používám na ně albové listy na mince s výsuvnou kapsou - z toho ti nevypadnou.

Kde se dají koupit, nikde jsem je neviděl. Počítám, že v běžném papirnictví je nemaj. Nebo se snad mýlím? A jaká je cena.

Tak albové listy na mince jsem zkoušel taky zavrhnul jsem je. Na geocoiny jsou dobré ,ale CWG jsou moc silná. Kdyby byl zájem mohu ty listy přenechat. Válej se mi doma.

doporučuji tzv.cwg stojan který je z masivní desky a cwg se do něho krásně dají dát.Mrkněte na http://www.geolandstejn.estranky.cz/stranka/vyroba-cwg-stojanu

Tak tento stojan jsem si boma také vyrobil, ale sbírka je již tak rozsáhlá, že bych s sebou na eventy musel vozit 4 desky a to se mi fakt nechce.

tak to by jsi sem mohl dat fotku.no ja myslim ze kdyby se to udelalo z tenkeho prkna tak by to zase tak velke nebylo.to jich más pred 200?

současný stav je 237 kusů :slight_smile: