Tak chlape, gratulace. Trochu jsme se teď honili, kdo dřív zapíše stovku, ale já myslim, že je to jedno. Hlavně že nás to baví a snad i nadále bude:-) . Tak ať ti jsou družice nakloněny ![]()
Blahopreju a tesim se na dalsi cache jako Podle Vody!
Pripojuji se ke gratulantum. Vitej v klubu nakazenych :o)
Velka gratulace !! Tahle meta ma neopakovatelne kouzlo !!
Také se připojuji ke gratulaci a dpdávám jako vždy první stovka je neopakovatelná…