Tweetymu se vcera podarilo udolat prvni stovku. Tesi me ze to bylo na moji cachce. Jen tak dal Tweety.
No paráda.. Gratulace a přání hodně pohody do dalších lovů..
s tema stovkama se to tu nejak rozjelo, i ja prikladam gratulaci. Musi to byt urcite fajn pocit. Ja mel svou stovku tak krasne naplanovanou, ze jsem ji omylem presvihl:-(
oooo taky gratuluju !!! Je to super pocit viď. Už se těšim až se někde potkáme ne eventu
Gratuluju k prvnimu geojubileu! Preju spoustu peknych kesi a at te to bavi i nadale!