cz tweety ma prvni stovku

Tweetymu se vcera podarilo udolat prvni stovku. Tesi me ze to bylo na moji cachce. Jen tak dal Tweety.

No paráda.. Gratulace a přání hodně pohody do dalších lovů..

s tema stovkama se to tu nejak rozjelo, i ja prikladam gratulaci. Musi to byt urcite fajn pocit. Ja mel svou stovku tak krasne naplanovanou, ze jsem ji omylem presvihl:-(

oooo taky gratuluju !!!  Je to super pocit viď.  Už se těšim až se někde potkáme ne eventu

Gratuluju k prvnimu geojubileu! Preju spoustu peknych kesi a at te to bavi i nadale!