Czech Run 2005 - zavod ceskych TB

Mili kolegovia a kolegyne, inspirovany roznymi zavodmi TB vo svete som sa rozhodol zahajit podobnu tradiciu tu v CR a v tomto roku zorganizovat Czech Run 2005

Czech Run 2005 - Závod ceskych TB na trase Praha-California-Praha

Start: cache Pendulum Ciel: cache Pendulum

Vsetky TB budu nasledne prenesene Spyderom1 do Californie, odkial sa budu musiet co najrychlejsie dostat nazad do cache Pendulum. Aby to nebolo také jednoduche a kedze je kveten roku 2005, vyuzijeme cislo 5 a budu platit nasledujuce podmienky:

  1. TB musí navstivit minimalne 5 statov USA pred odchodom do Europy

  2. TB musí byt vyfoteny minimalne s 5 geocachermi, ktory mu po ceste pomozu

  3. TB musí byt vyfoteny minimalne s 5 dopravnymi prostriedkami

  4. Kedze CR sa povazuje za krajinu piva, TB musí byt vyfoteny s minimalne 5 druhmi piva

  5. TB nesmie cestovat postou, ale len v sprievode geocacherov

  6. Každý ucastnik moze do sutaze prihlasit maximalne 2 TB

  7. 1 geocacher moze preniest 1 TB len do jednej destinacie (nesmie ho napr. sam preniest cez 5 US statov a zaniest do Prahy)

  8. Majitel TB nesmie fyzicky pomahat svojmu TB ani ziadnemu TB zucastnenemu v zavode ani skodit inym TB zucastnenym v zavode (moze len aktivne podporovat svojho TB mailom geocacherom, ktori ho prave maju u seba)

  9. TB, ktory nesplni niektoru z vyssie uvedenych podmienok, bude vyradeny zo sutaze.

Závod bude mat svoju podstranku na www.geocaching.cz, kde budete mat moznost sledovat priebezny stav.

Vitaza zavodu caka geoocenenie :slight_smile:

Kto ma zaujem zucastnit sa sutaze, musí mi do pondelka 16.5. dorucit TB, ktory bude mat v misii uvedene, ze sa ucastni zavodu Czech Run 2005 a uvedene podmienky, ktore musí splnit. 16.5. ideme so Spyderom1 do hospody (kto ma zaujem, moze sa pridat  a TB mu budu odovzdane, on ich prenesie do CA.

Kto momentalne nema TB dog tag, moze si ho objednat u Pecku (bude na zajtrajsom geopive).

Ide o prvy pokus o závod TB u nas, preto je trosku usity narychlo (najma z dovodu navstevy Spydera1 v Prahe), buduci rok bude Czech Run 2006 lepsie pripraveny a viac dopredu avizovany :slight_smile:

Preklad pravidiel do anglictiny z dovodu uvedenia na stranke jednotlivych TB sem dodam tento tyzden.

Toz kto ma zaujem a moznosti, hor sa do toho :)))

vypada to zajimave, ale necele 3 dny na pripravu je dost malo…uvidime

na pripravu je 6 dni, ale uznavam, ze je to malo. Skoda vsak nevyuzit lift do Californie cez Spydera…

este je varianta dat si viac casu na pripravu, kazdy ucastnik zaplati maly ucastnicky poplatok a TB do Californie posleme postou - co hovorite na tuto variantu?

tak to nevim jak bych ti ho behem pondelka dorucil, snad jedine ze by ses k nam z Prahy stavil :smiley:

DHL :)))
ale vazne rozmyslam nad posunom terminu a zaslanim TB postou spyderovi, zavod bude tym padom z CA do Prahy. Predtym spolu s Honzom pripravime podstranku a umoznime tak lepsiu pripravu a sirsiu participaciu…

Tak to vypada jako poradna uchylarna - jdu do toho ! :o)))


P.S. A vypada to, ze se prida i Ondik…

Saozrejme se pridam… :slight_smile:

Ahojte, takze padlo rozhodnutie, zavod bude teraz, do pondelka mi (kto ma zaujem) doructe TB ktore sa zucastnia sutaze (nove bez najazdenych km).

Zajtra prelozim text s podmienkami sutaze do anglictiny a sutaziaci si ho vlozia do popisu TB.

V pondelok vecer bude geohospoda so spyderom1 (cas a miesto sa upresni), kto ma zaujem je vitany (working language bude cestina (a slovencina ;-), kedze spyder1 je Cechoamerican.

V hospode spyderovi dam vsetky TB a sutaz zacne. Zatial mam u seba 1 prihlaseneho TB (Toniczechovho :slight_smile:
Prihlasene TB zatial nikam nelogujte, dohodneme si, kedy a kam ich zalogujeme.
Toz hura do toho :)))

Tak piati odvazni zavodnici uz precestovali 9627 km :))) Zanedlho bude vdaka Honzovi zverejnena podstranka zavodov, kde budete moct sledovat sutaziacich. Kto sa nestihol prihlasit, nezufajte :slight_smile: buducu zimu zacne Czech run 2006 :)))