[^] Gratuluju k první stovce. Snad to nebude ani poslední [;)] . Stihl si jí docela rychle!
Mr. Cowboy, gratulujem a nech to pribejvaaaa [H]
Gratuluju k prvnímu bodu. Sun-Man
Děkuju za gratulace, 200 je za dveřmi…
Zlomova hranice prekonana.Ted uz jde jen o typ postele v pavilonu u dendrologa.Tak at to pribyva. Gratuluji.
Cowboy, také zpod Ještědu k Tobě letí upřímná gratulace k dosažení nejsladší geomety. Hodně štěstí, radosti a správný směr Ti do dalších lovů přeje tým Ivank. [:D][^][D][;)]
A díky za Tvé kešky!
Od běžců taky gratulace ke cowbojům [;)]
Ahoj kovboji, blahopreji k zariznute prvni stovce! Spuzva
Tez se pripojuji ke gratulantum. Doufam ze se na Geomuzuce uvidime osbne…