Czecho Cowboy 100

[^] Gratuluju k první stovce. Snad to nebude ani poslední [;)] . Stihl si jí docela rychle!

Mr. Cowboy, gratulujem a nech to pribejvaaaa [H]

Gratuluju k prvnímu bodu. Sun-Man

Děkuju za gratulace, 200 je za dveřmi…

Zlomova hranice prekonana.Ted uz jde jen o typ postele v pavilonu u dendrologa.Tak at to pribyva. Gratuluji.

Cowboy, také zpod Ještědu k Tobě letí upřímná gratulace k dosažení nejsladší geomety. Hodně štěstí, radosti a správný směr Ti do dalších lovů přeje tým Ivank. [:D][^][D][;)]

A díky za Tvé kešky!

Od běžců taky gratulace ke cowbojům [;)]

Ahoj kovboji, blahopreji k zariznute prvni stovce! Spuzva

Tez se pripojuji ke gratulantum. Doufam ze se na Geomuzuce uvidime osbne…