D@ewo - dalsi v pavilonu!!

To si toho jeste nikdo od rana nevsiml? :smiley:

Velmi skromnym zpusobem (viz. http://www.geocaching.com/seek/log.aspx?LUID=5cffad4f-07a0-4301-b610-99c3bc051bad) vplul vcera D@ewo do onoho mnohokrat zminovaneho a diskutovaneho pavilonu zavislaku, takze nezbyva nez poblahoprat k prvni dokoncene tisicovce - a at Ti to dal slape, aspon jako na Geo-aprilu!! :wink:

Velka gratulace z Jaromere! (P.S. Drz nam tam fleka :D)

H+ & Alca

Blahopreju levemu zadakovi naseho raftu! To jsem si ani nevsiml, ze Sazava River byla pro tebe jednou z tesne predtisicovkovych :slight_smile:

tak tu mame dalsiho adepta na chocholouska !

Ne ted vazne, blahopraji k dosazene mete.

Jirka

I já se připojuji ke gratulaci, ať ti to stále super kešuje jako dosud! Že se nám ti tisícovkáři ale rojej-to pavilon PLB opravdu už nemůže vše pobrat… :slight_smile:

Mooooc pekne. Gratuluji.

Pripojuji se take ke gratulaci. Dufam ze se u chocholouska brzy sejdeme… :D:D:D

Davide, vypni turbo a začni se těšit na Vánoce!:slight_smile:
Ale že jsi se postaral (postarali) o pěkný dáreček pod stromeček!
Přejeme vám s Ivanem hodně štěstí a radosti na dalších geovýpravách a hlavně HODNĚ ZDRAVÍ celému týmu!:D:D:D

Davide ty Silence, GRATULUJU, tak jsem te porad lustroval, az jsem to prosvihl. Opravdu to TURBO vypni jinak nebudes mit za chvili kde kesovat :D:D

Taktez z Ceskeho Raje leti velka GRATULACE k 1k !!!