I já se připojuji ke gratulaci, ať ti to stále super kešuje jako dosud! Že se nám ti tisícovkáři ale rojej-to pavilon PLB opravdu už nemůže vše pobrat…
Davide, vypni turbo a začni se těšit na Vánoce!
Ale že jsi se postaral (postarali) o pěkný dáreček pod stromeček!
Přejeme vám s Ivanem hodně štěstí a radosti na dalších geovýpravách a hlavně HODNĚ ZDRAVÍ celému týmu!:D:D:D