Dadan Karambolo provezl šestistou keš přes bulharské hranice!

Celníci byli opilí, podplacení nebo viseli na šraňkách a Dadi si v utajení propašoval šestistou kešu na své konto. Myslel sis, že to utajíš, hochštaplere, ale Balkán je malý! Takže Ti gratuluji z celého svého bypassy prošpikovaného srdce a pamatuj, že naše whisky je lepší než originál!

Rok zapadll do dne, jak mince do fontány a my budeme slavit rok od našeho seznámení …:Dtam na kešu oříšcích:D
zkrátka, gratulujeme Ti k výročí a těšíme se na další roky přátelství, lovení a bláznění a chla…cha cha cha CHA:o

hele, ze on si tam delal logy za kazdou flasku rakije? :wink: :smiley: gratulujeme.