Dadnson #300

Sice pozdě, ale přece jsem si všiml, že zakladatel pražských mystery kešek Dadnson dosáhl s týmem krásný počet # 300 nalezených krabiček!

Gratulujeme a ať se dál daří!!!

 

 

Přejeme hodně zábavy u dalších keší. O tom to přece je  [:D][D]

Velká gratulace! Právě jsem se vrátil ze “Zvířátek” a moc mě nadchly [;)] - ať se vám dobře hledá a díky za perfektní kešky, které opravdu nemají chybu!!

Taky se připojuji s blahopřáním! Díky za parádní keše a těším se na Matrix, snad vstane brzy z mrtvých!

Nemohu si dovolit nepridat se k gratulaci teamu jez zalozil jednu z mych nejoblibenejsich kesi (wish you were here - moje 700). Takze velka gratulace a nestydte se pokladat dalsi bajecne kousky. Sice jsem ted na dvouletem CITu v Irkutsku, ale uz se tesim jak se po navratu vrhnu na Vase dalsi kousky - zejmena na Superlativy ovenceny Matrix.

V mene otca i syna i… gratulujem [H]

Gratuluji a do dalších lovů přeji hodně pohody. Taktéž se připojuji s poděkováním za super cache. Matrix je pro mě stále číslo 1 v multi…

Blahopřejeme ke třístovce a těšíme se na další krásné keše! Ty vaše patří k tomu nejlepšímu a nejnápaditějšímu, co lze v našich krajích nalézt!

Michal + 3

Gratuluji  virtuálně-multimediálnimu earth-mystikovi a moc se těším na jeho další  geopočiny.

Rovněž gratuluji a moc děkuji za zábavu při luštění keší mistra mystery.

Michale, dovol, abych se zaradil do zastupu geogratulantu a pridal virtualni ruky stisk doprovazeny poklonou a dikem za Tve super kesky. Meli bychom zase naplanovat nejakou spolecnou operaci [;)]

Diky za pekne kesky a gratuluji k peknemu poctu nalezenych.