Dain & Olik 100

Vcera jsme se trikrat potkali nad Zlichovem s Dainem a Olikem a vubec jsme netusili, ze se blizi ke sve prvni stovce. Priznacne ji dovrsili na Petrine u Romea a Julie. Prejeme jim do dalsi stovky hodne uspechu.

Moc gratulujeme k první stovce a přejeme dobrý signál a správné waypointy do těch dalších!

taky se pridavam k nespocetnym zastupum gratulantu. prvni stovka chutna nejlepe

Jo jo je to tak ta prva stovka je nadherna !! Tak at vam to porad pekne slape !!! Moc gratuluji !

Jo, jo… první stovka… ta hřeje u srdce, dobře se na ní pamatujem, bylo to na prvním venkovním zasněženém májovém eventu na Vysočině 2004 … Blahopřejeme!

P+M+A+E

tenkrat poste :slight_smile:
gratulujem :)))

Také blahopřeji, a jestliže jste tu stovku opravdu udělali na tom Petříně, tak o Vás nemám strach :))

paaani, to je gratulaci. :slight_smile: dekujeme moc vsem.