Dáin & Olík #200

Gratuluju, já do takového čísla mám ještě hoooodně daleko. Jsem rád, že to byl zrovna můj TAXIS, kdo tohoto výročí byl přítomen :slight_smile:

Vsetci blahozelame. Prosim budte kamosi a presunte gratulacie do noveho fora s nazvom Gratulace.

Uz generujeme denne minimalne 50 blahozelani a cisla su necitatelne.

The end.